FLAMENT TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. HAKKINDA

FLAMENT TEKSTİL POLİPROPİLEN İPLİĞİN her D/tex ve renkte üretimini yapmaktadır. Firma 2000 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne kadar PP ipliğin kullanıldığı farklı alanlara hizmet vermektedir. Bu alanlardan bazıları şu şekilde sınıflandırılabilir; dokuma ve tufting olarak, duvardan duvara halı, parça halı, araba pas pası, banyo pas pası, döşemelik kumaş vs. Organizasyon ve iş birlikteliği politikası çerçevesinde, üretim hizmeti, markalaşma ve ihracat konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri Kapsamında Firma Bilgileri

> Yeni yapılan yatırımlarımız çerçevesinde aşağıda belirtilen ipliklerle birlikte üretim kapasitemiz günlük 70 TON 'a çıkmıştır.

-PP BCF İPLİK TEK RENK
-PP BCF İPLİK 3 RENK
-PP BCF CF BÜKÜMLÜ MELANJ İPLİK (TEK KAT VE ÇİFT KAT)
-PP FİKSAJLI İMELANJ PLİK (TEK KAT VE ÇİFT KAT)
-PP FRIZE MELANJ İPLİK (TEK KAT VE ÇİFT KAT)

Firma prensibi olarak en hızlı servis ve en iyi kaliteyi sürdürmek amacıyla, dünyanın lider tekstil makine üreticileri tarafından son teknoloji ile dizayn edilmiş olan son model tekstil makineleriyle üretim yapılmaktadır.FLAMENT TEKSTİL ürünlerini hem iç piyasaya satış yapmakta hem de dünyanın dört bir tarafında bulunan müşterilerine ihracat yapmaktadır. Şirket olarak her zamanki gibi en güncel teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek dünya standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktayız
alt menu basin