FLAMENT TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. HAKKINDA BASINDAN HABERLER

Flament Tekstil'e Gamep'ten ÖdülGaziantep Medya Platformu (GAMEP) ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliğiyle bu yıl 2'ncisi düzenlenen 'Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödülleri' töreni Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Gaziantep ve bölgenin iplik sektöründeki gururu Flament Tekstil ise tekstil alanında marka ödülüne layık görüldü.

Gaziantep Medya Platformu ile Anadolu Aslanları İşadamları Derneği işbirliğiyle Şehitkâmil Kültür ve kongre Merkezi'nde bu yıl 2'ncisi düzenlenen ve onur konuğu olarak KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun katıldığı 'Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödülleri', törenine; Gaziantep Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu ve Mehmet Erdoğan, Şehitkâmil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Emniyet Müdürü Ömer Aydın, ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca, GAMEP başkanı Nazmi Özkoyuncu, işadamları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Tekstil sektöründe büyük kazançlar sağlayan Flament Tekstil marka şehrin ödüllendirilen firmalar arasındaki yerini aldı. Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Özkeçeci ödülünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun elinden aldı. Flament Teksil Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Özkeçeci ödüle ilişkin yaptığı açıklamada, "2000 yılından bu yana Gaziantep'e hizmet veriyoruz. Açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık ve hedefimizi yüksek tutarak yatırımlarımızı sürdürdük.Bugün marka kentin marka tekstil olmanın gururunu yaşıyoruz. Bölgemizde faaliyet göstererek Türkiye'nin gelişimine katkı sunan ve bugün ödül alan tüm firmaları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.
alt menu basin